Hvězda ze Strážců Galaxie míří do druhé série

Hvězda ze Strážců Galaxie míří do druhé série

14.1.2020 12:54


Druhá série s sebou samozřejmě přinese i pár nových postav, na které naši hrdinové při své cestě narazí. Nyní jsme se dozvěděli o první herecké posile nové řady a půjde o další zvučné jméno, neboť se jedná o hvězdu z filmové série Strážci Galaxie.


Seriál See si získal před svým uvedením velkou pozornost především díky obsazení hvězdného Jasona Momoy do hlavní role, což pro některé fanoušky bylo jasným důvodem, proč seriál sledovat. A jak to vypadá, druhá série se bude snažit nalákat nové fanoušky na další hvězdné jméno.

V druhé sérii se totiž budeme setkávat s hercem Davem Bautistou, kterého můžete především znát díky marvelovské filmové sérii Strážci Galaxie, kde ztvárňuje válečníka Draxe. Účinkování v See pro něj představuje jeho první významnou televizní roli.


(Dave Bautista jako Drax Ničitel. Foto: Disney)

Prozatím však nevíme, koho v seriálu ztvární, ale dovolíme si tipovat, že by se mohl představit jako Babův bratr Edo Voss, který spolupracuje s Jerlamarelem, jenž mu prodal Haniwu. To by znamenalo, že by Jason Momoa a Dave Bautista ztvárňovali seriálové bratry. Zajímavostí je, že sám Momoa byl dlouhou dobu kandidátem do role Draxe ve Strážcích Galaxie, kterou mu poté vyfoukl Bautista. V přiložené galerii se můžete podívat na vytvořené návrhy Draxe s podobou Momoy.

Zdroj: Deadline
Foto galerie: Fandimefilmu

Myslíte si, že Bautista ztvární Eda Vosse? Nebo máte jiný tip, koho by si mohl zahrát? A jak se vám líbí Drax s podobou Momoy?


Jít na See | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!