Netflix reaguje na pobouření fanoušků, Sense8 je stále zrušen

Netflix reaguje na pobouření fanoušků, Sense8 je stále zrušen

11.6.2017 10:40


Od zrušení seriálu neuběhly ani dva týdny a fanoušci stihli vytvořit několik peticí a různých způsobů, jak dát Netflixu vědět, že nejsou spokojeni se zrušením seriálu Sense8. V každém fandovi po celou dobu plál plamínek naděje, ten však Netflix nyní uhasil.


Fanoušci začínali být v posledních dnech opravdu vytočeni, protože i přes veškerou snahu přivést seriál zpět, se jim nedostalo vůbec žádného vyjádření od Netflixu. To se ovšem nyní změnilo a my víme, že naděje zhasla.

Naše Sense8 rodino… Viděli jsme vaše petice. Viděli jsme vaše zprávy. Víme, že chcete Sense8 obnovit a my bychom si přáli, abychom pro vás mohli Sense8 přivést zpět. Snažili jsme se v Netflixu vymyslet, jak zařídit, ať to pokračuje, ale bohužel nemůžeme. Děkujeme za sledování a doufáme, že se budete držet svého clusteru po celém světě.


Dalších narozenin se už nedočkáme. Foto: Netflix

Důvodem zrušení jsou prostě vysoké náklady a malá sledovanost. Po tomto ohlášení Netflixu se ještě na www.twitterlong.com vyjádřil herec Brian J. Smith, který na úplném začátku fanoušky vyzval k tomu, aby se ozvali. Ve svém článku děkuje všem lidem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na pokusu o obnovení Sense8.

Prosím, berte na vědomí, že váš boj a všechno snažení pro záchranu něčeho, co milujete, zůstane „finální" sezónou Sense8. Dali jste seriálu konec, jaký si zasloužil. I když ten boj nemá šťastný konec, něco znamená. Nikdy toho nelitujte.

Finanční náklady seriálu činily v druhé sezóně 9 milionů dolarů za epizodu, jedná se tak opravdu o nákladný seriál, na Netflix možná až příliš. Fanoušci to nicméně nevzdávají ani po téhle zprávě a hledají někoho, kdo by seriál mohl za Netflix dokončit. Co myslíte vy, umírá naděje poslední, nebo v tomto případě již zemřela?


Jít na Sense8 | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!