Třetí sezóna bude nejspíše poslední, tvrdí producent seriálu Sense8

Třetí sezóna bude nejspíše poslední, tvrdí producent seriálu Sense8

15.5.2017 18:10


Druhá sezóna Sense8 je za námi a většina jistě netrpělivě očekává na oficiální potvrzení třetí sezóny. Potvrzení třetí sezóny se dočkáme v nejbližších dnech, avšak špatnou zprávou je, že třetí sezóna bude nejspíše poslední.


Na pár otázek ohledně obnovy seriálu odpověděl producent Roberto Malerba pro Sense8 Italia.

Po zhlédnutí finále druhé sezóny fanoušci očekávají obnovu seriálu. Co nám o tom můžete říct?


V tento moment seriál nebyl ještě oficiálně obnoven. Sense8 je velmi drahý na natáčení, točíme v 16 různých městech, zatímco normální seriál se točí v pár lokacích. Abychom natáčeli v Londýně, museli jsme uzavřít ulici parlamentu, v Koreji jsme pro veřejnost uzavřeli 40 bloků. Každá epizoda stojí 9 milionů dolarů, což je dvojnásob co u první sezóny. Nicméně jak Netflix, tak Lana by rádi udělali třetí sezónu. Bude záležet na rozpočtu.

(Dle všeho to vypadá, že Sense8 bude mít pouhé tři sezóny. Foto: Netflix)

Jak dlouho si počkáme na vyjádření o obnovení?

Nemělo by to trvat dlouho, vše se rozhodne do dvou týdnů od premiéry (5. května). Nicméně třetí sezóna bude pravděpodobně poslední. Je to kvůli složitosti seriálu, ale také proto, že Lana píše scénáře a režíruje víceméně sama. V první sezóně se na scénáři podílela sestra, ale Lily se rozhodla od seriálu z osobních důvodů odejít. Každopádně Lana třetí sezónu už píše.

Takže nebudeme muset čekat další dva roky na další sezónu, že ne?

Bohužel budete muset. Okolo čtyř měsíců bude Lana psát epizody, takže nezačneme natáčet dříve jak v roce 2018. O obnově seriálu jsme se bavili už v únoru, ale pak jsme se rozhodli počkat na odvysílání druhé sezóny. Třetí sezóna by mohla být přibližně v květnu 2019.

Co na tuto zprávu říkáte? Kolik sezón jste od seriálu očekávali?


Jít na Sense8 | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!