Co nás čeká v dubnových epizodách?

Co nás čeká v dubnových epizodách?

29.3.2019 21:35


Po rozkliknutí tohoto článku si můžete přečíst popisy následujících pěti epizod, které budou odvysílané v dubnu a dočkáme se v nich například Halloweenu. Po těchto dílech se seriál dočká ještě dvou a půl hodinové epizody, která seriál ukončí.


3×16 – Stay With Me

Datum premiéry: 1. dubna 2019

Clary a Jace přichází s riskantním plánem, jak se zbavit runy, která Clary spojuje s Jonathanem, avšak může to způsobit návrat starého nepřítele. Alec se mezitím strachuje o Magnuse.


3×17 – Heavenly Fire

Datum premiéry: 8. dubna 2019

Simon a Izzy se spojí a vyrážejí na tajnou misi, aby zjistili, co Spolek skrývá. Clary je zmatená ohledně Jonathana poté, co se Lovci stínů snaží získat odpovědi.

3×18 – The Beast Within

Datum premiéry: 15. dubna 2019

Záplava démonů ve městě během Halloweenu se stane pro Institut hlavní prioritou. Když jsou ale Lovci stínů na jejich lovu, začne se Jace bát o Clary. Alec musí nějak skloubit starosti s démony a svou starost o Magnuse, který je v depresích.

3×19 – Aku Cinta Kamu

Datum premiéry: 22. dubna 2019

Jace jde do utajení, aby zachránil Clary před Jonathanem. V Institutu se Isabelle, Simon a Luke snaží co nejrychleji najít způsob, jak přerušit pouto mezi Clary a Jonathanem. Dokáže Isabelle s krátícím se časem nalézt řešení dříve, než bude Jace odhalen?

3×20 – City of Glass

Datum premiéry: 29. dubna 2019

Alec, Jace a Isabelle uskutečňují finální plán na záchranu Clary a zastavení Jonathana, ačkoliv Luke a Simon s ním úplně nesouhlasí. Magnus se musí vypořádat s opětovným setkáním se svým otcem a Maia musí učinit těžké rozhodnutí, které může ovlivnit zbytek jejího života.


Jít na Shadowhunters | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře