Série 3B nemusí nutně znamenat konec

Série 3B nemusí nutně znamenat konec

1.3.2019 15:24


Ačkoliv bylo už ohlášeno, že druhá polovina třetí řady bude pro seriál finální kapitolou, tvůrci si stále nechávají dveře otevřené pro případné pokračování. Jestliže to však nevyjde, tak se nemusíme bát nedořešených konců, jelikož seriál bude působit uzavřeně.


O možnosti pokračování se zmínil sám Todd Slavkin, když byl dotázán, zda bude finále takové, aby mohlo pokračovat i případnou čtvrtou řadou. Na to Slavkin odpověděl:

Určitě. Je to tak i zamýšleno. Chtěli jsme, aby finále bylo uspokojivé a jestliže se bude opravdu jednat o konec, budou z něj všichni mít správný pocit. Ale zároveň je to udělané i tak, aby se dalo pokračovat. Nechali jsme dveře otevřené pro opravdu parádní věc.


(Boj ještě není u konce. Foto: Freeform)

Tvůrci tedy sami doufají, že se Shadowhunters nakonec dočká změny svého osudu a bude pokračovat. Rozhodnutí je však na stanici Freeform. Ačkoliv Shadowhunters nemá nijak oslnivá čísla sledovanosti (série 3B začala přibližně na stejných číslech jako konec 3A), je to populární seriál, který posbíral už několik cen, které stanici žádný jiný seriál nepřináší. Navíc v porovnání s dalšími seriály na stanici Freeform Shadowhunters za ostatními nijak nezaostává, je na tom dokonce lépe než prodloužené seriály The Bold Type a Good Trouble. Nezbývá nám nic jiného, než doufat, že Freeform uvidí v Shadowhunters silný seriál, jehož ukončení si ještě rozmyslí.

Zdroj: KsiteTV

Byli byste rádi za případné pokračování nebo si myslíte, že by seriál už protahovat neměli?


Jít na Shadowhunters | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!