Aline Penhallow

Aline Penhallow

Jacky Lai Sezóny 2 2017 - 2019


Dcera konzulky Penhallowové.

Aline je mladá Lovkyně stínů, jejíž matkou je konzulka Jia Penhallowová. V mládí se spřátelila se sourozenci Lightwoodovými a Jacem a ačkoliv se později už tak často nevídali, byli si stále blízcí.

V roce 2016 se Aline a zbytek její rodiny strachuje o Sebastiana Verlaca, který je Alininým bratrancem. Ten totiž znenadání zmizel a Aline jej našla až o půl roku později v newyorském Institutu. Ale ihned poznala, že je na něm něco jiného. Nikdo však nevěděl, že se pod Sebastianovou maskou ukrýval Jonathan Morgenstern, který nakonec dokázal Aline přesvědčit, že je vše v pořádku. (pozn.: v této době hrála Aline herečka Eileen Li.)

Když se později Aline dozví, jak to všechno bylo a že Jonathan zabil Sebastiana, chce vidět Jonathana mrtvého. Když zaslechne, že se pravý Jonathan vrátil do New Yorku, okamžitě tam vyráží. Pomáhá místním lovcům s Jonathanovým dopadením a je ochotná pro to obětovat i život Clary Fairchildové. Když Aline zamíří do Alicante, seznámí se zde s lovkyní Helen Blackthornovou, se kterou se sblíží a začnou mít spolu vztah.

Foto: Freeform

Aline Penhallowová je:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!