Camille Belcourt

Camille Belcourt

Kaitlyn Leeb Sezóny 2 2016 - 2017


Původní vůdkyně brooklynského klanu upírů.

Camille je přes 600 let žijící, silná a nemilostná upírka, která stojí v čele klanu upírů v Brooklynu sídlícího v hotelu Dumort. Její klan se věnoval prodeji starožitností, obchodovali například i s čarodějkou Dot a bývalou lovkyní Jocelyn Frayovou.

Camille se v minulosti seznámila s čarodějem Magnusem Banem a měli spolu i milenecký vztah, který ale později skončil. Zůstali si blízcí, ale mají mezi sebou mnoho konfliktů.

Camille unesla civila Simona Lewise, ačkoliv tím porušila Dohody, a požadovala za něj od Clary Pohár smrti. Camille ze Simona získávala informace a také ho kousla a nabídla mu i svou krev. Lovcům se Simona podařilo zachránit, ale ten se brzy za Camille vrátil a ona jej zabila. Upír Raphael přinesl mrtvé tělo Simona zpátky k lovcům a řekne jim, že může být Simon přiveden zpět, ale jako upír.

Raphael si uvědomoval, že Camille porušila Dohody, a proto se ji rozhodne i s dalšími upíry svrhnout. To se jim povede a Camille je zavřená do rakve. Když ji od ní ale lovci potřebují informaci, smění ji za to, že bude propuštěna a Simon podepíše přísahu, že sám chtěl, aby ho přeměnila v upíra. Když poté dostane příležitost utéct, využije ji a zmizí.

Vedení Insitutu v New Yorku se dozví o tom, že Camille porušovala Dohody a spolčí se s upíry pod vedením Raphaela v jejím nalezení. Nakonec ji najdou Magnus, Simon a Raphael v jejím domě v Indii, odkud ji Magnus posílá portálem ke Spolku, kde bude souzena.

Foto: Freeform