Lydia Branwell

Lydia Branwell

Stephanie Bennett Sezóny 2 2016 - 2017


Lovkyně stínů, kterou Spolek pošle do New Yorku vést Institut.

Lydia byla kdysi zasnoubená, avšak skupinka démonů, které pomáhal i čaroděj, napadla jejich skupinu lovců a její snoubenec John byl zabit. Lydia se za to vinila, neboť byla proti mučení onoho čaroděje, aby z něj získali informace.

Když se Spolek dozví, že se vrátil Valentine Morgenstern, je Lydia poslána do New Yorku, aby pomohla manželům Lightwoodovým s řízením Institutu, protože jim Spolek nyní nemůže plně důvěřovat kvůli jejich bývalému spojení s Valentinem. Ačkoliv Lydia chce řídit Institut, nelíbí se jí styl, jakým bylo Lightwoodovým odebráno jejich postavení. Později jí Alec navrhne, aby se vzali, díky čemuž on zachrání pověst rodiny a ona bude mít partnera, s kterým bude moct řídit Institut. A Lydia souhlasí.

Lydia má však potíže s řízením Institutu, jelikož jí zde mnoho lovců nedůvěřuje a nerespektuje, většinou když musí učinit nějaké těžké rozhodnutí, třeba jako výslech nějakého Podsvěťana, při kterém už nechce opakovat své předešlé chyby.

Když nastal den Lydiiny a Alecovy svatby, objeví se v polovině obřadu čaroděj Magnus Bane a Lydia si všimne, že Alec ve skutečnosti nechce ji, ale Magnuse, a nechá Aleca jít, protože chce, aby šel za svým štěstím. Když Institut napadne jeden z Valentineových démonů, je Lydia zraněná a je následně odvezena do Idrisu, aby ji zde lékaři vyléčili. Její post hlavy Institutu převezme Victor Aldertree.

Lydia se jednou zmíní, že je vzdáleným příbuzným Clary a Jocelyn Fairchildových.

Foto: Freeform

Lydia Branwellová je:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!