Debbie Gallagher

Debbie Gallagher

Emma Kenney Sezóny 7 2011 -


Jedna z poloviny Gallagherových dětí, Debbie je užitečná a má dobré srdce. Je ochotna vzít svého malého bratříčka ukázat do školy a říct, že pokud tam nikdo jiný na něj nedává pozor a on se válí mimo na podlaze, dává svému otci pod hlavu polštář a vybírají peníze na charitu, z nichž pouze některé nechají pro sebe.

Debbie je v mnoha ohledech velmi vyspělá a proto má problém najít si kamarády ve svém věku. Jako její sourozenci i ona dokáže přijít na způsob, jak v mladém věku vydělat peníze

Ve třetí řadě se z Debbie stane teenager a je vzpurnější, neuctivější a tajemnější jako její sourozenci. Potkává Dereka a po vzoru svých spolužaček, které už na střední vychovávají děti, vidí vlastní dítě jako způsob, jak se dostat z šílené rodinné situace. Záměrně s ním bez jeho vědomí otěhotní s nadějí, že si ji vezme. Jakmile to Derek zjistí, uteče od Debbie a přestěhuje se za tetou do jiného státu. Debbieno rozhodnutí si dítě nechat později vytvoří obrovskou rozepři mezi ní a Fionou, která odmítá vychovávat další dítě. V sedmé řadě se Debbie potácí s problémy svobodné matky.

Emma Kenney jako Debbie Gallagher. Foto: SHOWTIME