She-Hulk

She-Hulk

Tatiana Maslany Sezóny 1 2022 -


Právnička u Goodmana, Liebera, Kurtzberga & Holliwaye a bývalá zástupkyně okresního prokurátora města Los Angeles, zároveň sestřenice Bruce Bannera aka Hulka.

Jennifer Sue Walters je zasloužilou právničkou a zároveň i sestřenicí Bruce Bannera. Po nehodě, kterou s Brucem podstoupila, se jeho krev dostala do jejího systému a proměnila se v Hulka. Strávili poté na jeho soukromém ostrově nějaký čas, aby se naučila přeměnu zvládat. Když se však zdálo, že její přeměna je trochu jiná než jeho a zvládá všechno zcela v pořádku, vrátila se zpět do svého normálního života právničky.

Bohužel při jejím případu vtrhla do soudního sálu Titania a donutila jí se tak proměnit, čímž odhalila celému světu svoji přeměnu v Hulka. Veřejnost jí začala říkat She-Hulk a přezdívka se tedy zdárně chytla. Vyhodili jí ovšem z práce a ani nikdo jiný ji jako Jennifer Walters aka She-Hulk přijmout nechtěl. Až jednou byla najata firmou GLK&H samotným Holdenem Holliwayem, aby pro ně pracovala. Měli ovšem jednu podmínku, musela do práce chodit jako She-Hulk a zastupovala by novou divizi pro superlidi.

Tatiana Maslany jako She-Hulk. Foto: Disney+