S01E03: Articles of Incorporation

S01E03: Articles of Incorporation

CZ 20.4.2014 1 620 000 30 minut


Pokud si chcete založit firmu, raději se podívejte, zda její jméno již není zabrané.

Oficiální synopse

Zatímco Gavin Belson začíná strhávat pozornost na konkurenční platformu zvanou „Nucleus“, Richard zjistí, že už je název „Pied Piper“ registrován firmou specializovanou na zavlažovací systémy, a je tudíž nucen vyjednávat. Erlich ve snaze vymyslet pro firmu nový název podstupuje rituál „hledání vize“ a Peter Gregory opět hraje mrtvého brouka, což dělá pokaždé, když ho některá z jeho společností požádá o peníze.

Režie: Tricia Brock
Scénář: Matteo Borghese, Rob Turbovsky

FOTO: HBO


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Silicon Valley

Jak se stát hvězdou ve světě počítačů, high-tech a internetu? Jednou z možností je dostat se do Silicon Valley, kde se rodí budoucnost. A právě o tom je komediální seriál stanice HBO – o úspěších i neúspěších zakladatelů všemožných start-upů a snílků, kteří chtějí změnit svět.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 30 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
T.J. Miller (Erlich Bachman), Ben Feldman (Ron LaFlamme), Matt Ross (Gavin Belson), Zach Woods (Donald Dunn), Amanda Crew (Monica), Kumail Nanjiani (Dinesh Chugtai), Martin Starr (Bertram Gilfoyle), Thomas Middleditch (Richard Hendricks), Josh Brener (Nelson "Big Head" Bighetti), Suzanne Cryer (Laurie Bream), Jimmy O. Yang (Jian-Yang), Chris Diamantopoulos (Russ Hanneman), Christopher Evan Welch (Peter Gregory)