S01E04: Fiduciary Duties

S01E04: Fiduciary Duties

CZ 27.4.2014 1 557 000 30 minut


Opilý Richard jmenuje Erlicha do vedení společnosti, což po vystřízlivění okamžitě lituje.

Oficiální synopse

Společnost Pied Piper musí do svého čela dosadit potřebné představenstvo a vedení a díky tomu začne koloběh hádek. Zavítáme i na párty v římském stylu, kterou pořádá výstřední Peter Gregory. Nakonec se Richard rozhodne a zvolí potřebné představenstvo. To ale není vše. Půjde i o mnoho dalších důležitých věcí okolo Pied Piper.

Režie: Maggie Carey
Scénář: Ron Weiner

FOTO: HBO


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Silicon Valley

Jak se stát hvězdou ve světě počítačů, high-tech a internetu? Jednou z možností je dostat se do Silicon Valley, kde se rodí budoucnost. A právě o tom je komediální seriál stanice HBO – o úspěších i neúspěších zakladatelů všemožných start-upů a snílků, kteří chtějí změnit svět.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 30 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
T.J. Miller (Erlich Bachman), Ben Feldman (Ron LaFlamme), Matt Ross (Gavin Belson), Zach Woods (Donald Dunn), Amanda Crew (Monica), Kumail Nanjiani (Dinesh Chugtai), Martin Starr (Bertram Gilfoyle), Thomas Middleditch (Richard Hendricks), Josh Brener (Nelson "Big Head" Bighetti), Suzanne Cryer (Laurie Bream), Jimmy O. Yang (Jian-Yang), Chris Diamantopoulos (Russ Hanneman), Christopher Evan Welch (Peter Gregory)