S03E01: Founder Friendly

S03E01: Founder Friendly

CZ 24.4.2016 1 863 000 30 minut


Začíná třetí série a s ní i mnoho problémů pro Richarda a jeho firmu.

Oficiální synopse

Richard zuří, že není ředitelem svojí vlastní firmy. Dinesh a Gilfoyle si nejsou jisti, co to pro ně a budoucnost firmy znamená. Erlich ale s novým šéfem vychází dobře. Mezitím v Hooli zkouší Gavin nový přístup ke svým zaměstnancům a Big Head se dozví o důležitých změnách, které číhají na obzoru.

Režie: Mike Judge, Alec Berg
Scénář: Mike Judge, John Altschuler, Dave Krinsky, Dan O'Keefe

FOTO: HBO


Thumbnail Play icon


  • jeniceek
    jeniceek 25.4.2016 | 13:59:39

    Zase dávka odlehčeného humoru ze start-upového prostředí. Doporučuji se podívat na poslední díl předchozí série, je to docela dlouho, moc už jsem si z děje nepamatoval.


Silicon Valley

Jak se stát hvězdou ve světě počítačů, high-tech a internetu? Jednou z možností je dostat se do Silicon Valley, kde se rodí budoucnost. A právě o tom je komediální seriál stanice HBO – o úspěších i neúspěších zakladatelů všemožných start-upů a snílků, kteří chtějí změnit svět.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 30 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
T.J. Miller (Erlich Bachman), Ben Feldman (Ron LaFlamme), Matt Ross (Gavin Belson), Zach Woods (Donald Dunn), Amanda Crew (Monica), Kumail Nanjiani (Dinesh Chugtai), Martin Starr (Bertram Gilfoyle), Thomas Middleditch (Richard Hendricks), Josh Brener (Nelson "Big Head" Bighetti), Suzanne Cryer (Laurie Bream), Jimmy O. Yang (Jian-Yang), Chris Diamantopoulos (Russ Hanneman), Christopher Evan Welch (Peter Gregory)