T. J. Miller odejde ze Silicon Valley

T. J. Miller odejde ze Silicon Valley

31.5.2017 13:59


Známý podnikatel a bonviván Erlich Bachman, kterého v seriálu ztvárňuje herec T. J. Miller, už v páté sezóně Silicon Valley pokračovat nebude.


„Producenti seriálu Silicon Valley se s T. J. Millerem vzájemně shodli na tom, že se do páté sezóny nevrátí. Přivedl do života nezapomenutelnou postavu Erlicha Bachmana a jeho přítomnost v seriálu bude chybět. Děkujeme mu za jeho přínos a těšíme se na budoucí spolupráci,“ uvedla stanice HBO ve svém oficiálním prohlášení.

Od debutu komediálního seriálu v roce 2014 dostal Miller několik nabídek a jeho kariéra nabrala na rychlosti. Má vlastní pořad The Gorburger Show na stanici Comedy Central, v roce 2016 si zahrál po boku Jasona Batemana a Jennifer Aniston ve filmu Office Christmas Party a také v komiksovém Deadpoolovi s Ryanem Reynoldsem.


Momentálně propaguje film The Emoji Movie a mezi jeho budoucí projekty na stříbrném plátně patří filmy Walden, Ready Player One, Deadpool 2 a Underwater. V polovině června mu také na HBO začíná vlastní stand-up show Meticulously Ridiculous.

Od zbytku hereckého obsazení Silicon Valley, jmenovitě Thomase Middleditche, Zacha Woodse, Kumaila Nanjianiho, Martina Starra, Joshe Brenera, Amandy Crew, Matta Rosse, Jimmy O. Yanga a Suzanne Cryer se očekává, že se do nadcházející sezóny vrátí.

FOTO: HBO


Jít na Silicon Valley | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!