Představení 26. série

Představení 26. série

8.9.2014 20:26


Již za necelé tři týdny odstartuje na televizní stanici FOX již 26. série seriálu Simpsonovi a my si o ní v tomto článku představíme některé zákulisní informace.


V kalendářním roce 2014 se můžeme těšit na 7 epizod, celá série nám nabídne pravděpodobně epizod 22, jako je v posledních letech zvykem. Z těch dosud představených stojí za zmínku klasicky Čarodějnický speciál (Treehouse of Horror), který se letos dočká 25. vydání a ponese se v rytmů filmů Mechanický pomeranč od Stanleyho Kubricka a Ti druzí.Ten bude odvysílán jako 4. epizoda.

Mezi hlavní taháky ale bude pravděpodobně patřit dlouho očekávaná crossover epizoda Simpsonových s Futuramou – Simpsorama. Ta byla ohlášena v červenci loňského roku jen pár dní po ohlášení crossover epizody s Family Guyem (Griffinovými). Pro fanoušky Futuramy to bude zřejmě poslední šance zahlédnout někoho z posádky Planet Expressu ve vysílání, jelikož byla Futurama loni po sedmé sérii ukončena. Těšit se můžeme minimálně na Bendera, ale doufejme v celé obsazení Futuramy.


V první epizodě příštího roku a celkové osmé této série se představí Elon Musk hrající sám sebe v epizodě dost zaměřené na pana Burnse.

Devátý díl pak přinese cestu Simpsonových na Rigel 7, domovskou planetu zelených mimozemšťanů Kanga a Kodose.


Jít na The Simpsons | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!