Představme si hlavní posily druhé série

Představme si hlavní posily druhé série

17.5.2018 21:28


Druhá řada se blíží mílovými kroky, proto je nejvhodnější doba představit si změny v obsazení, kterých se v pokračování dočkáme.


Stanice History již brzy uvede druhou řadu seriálu, která přímo naváže na události, jež se odehrály v loňském finále. Díky tomu do děje vstoupí několik nových postav, a to v čele s herečkou Olivií Munn, která by měla být hlavní postavou druhé řady.

Olivie Munn (The Newsroom) si zahraje agentku CIA Ginu Cline, která dostane za úkol zjistit, kdo stojí za útokem na Ripa. Velmi brzy agentka spojí síly s původním obsazením a po svém cíli půjdou společně.


Povýšení na stálou postavu se dočká Armin Khan, kterého hraje Jaylen Moore. Armin je ostřelovačem v týmu, jenž své uplatnění najde i jako tlumočník. Novou tváří v seriálu bude herec Nikolai Nikolaeff (Daredevil), který si zahraje čečenského vůdce Tamerlina Shishoniho označovaného jako princ. Katherine Evans (The Killing) je prozatím poslední oznámenou posilou druhé řady a ztvární postavu Marissy. Ta se ocitne v rozporu se SEAL týmem.

Budete sledovat druhou řadu seriálu?

Foto: History


Jít na Six | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!