Spartacus

Spartacus


WAR OF THE DAMNED

Gaius Claudius Glaber je mrtvý. Od jeho porážky uplynulo mnoho měsíců a armáda rebelů, vedená Spartakem a jeho generály Crixem, Gannikem a Agronem, nadále hromadí vítězství nad Římem. S tisíci osvobozenými otroky se počty rebelů zvyšují a staly se silou, která začala napadat i mocné armády Říma.

Spartakus je více než kdy jindy odhodlaný porazit celou římskou republiku. Po smrti Ashura bojují Naevia a Crixus znovu nalezenou silou a odhodláním jako jeden. A Gannicus, snažící se vždy si užívat život naplno, sdílí svou postel s krásnou a nebezpečnou Saxou.

Společně se rebelové zapojují do jedné krvavé bitvy za druhou a připravují se na nevyhnutelné: totální válku s Římem.

Římský senát se s prosbou o pomoc obrací na svého nejbohatšího občana, Marca Crassa. Silný, strategický politik, který respektuje soupeře a odmítá dělat stejné chyby jako Glaber a jeho předchůdci. S mladým a urputně soutěživým Juliem Caesarem jako spojencem se Crassus rozhodl rozdrtit Spartaka a jeho vzpouru.

Epický závěr legendární cesty, Spartacus: War of the Damned rozpoutá bitvu, jakou jste ještě neviděli.VENGEANCE

Vzápětí po krvavém útěku z Batiatova domu, který uzavřel „Spartacus: Blood and Sand“, gladiátorské povstání pokračuje a začíná vlévat strach do srdce římské republiky ve „Spartacus: Vengeance“.

Gaius Claudius Glaber a jeho římští vojáci jsou posláni do Capuy, aby zničili rostoucí skupinu osvobozených otroků vedenou Spartakem před tím, než mohou způsobit další škody. Spartakovi je uvedena možnost uspokojit svou osobní potřebu pomstít se muži, který odsoudil jeho ženu k otroctví a nakonec smrti nebo učinit větší oběti nezbytné pro udržení jeho slibné armády před rozpadnutím. Obsahující všechny krví nasáklé akce, exotické sexuality a podlosti a hrdinství, které činí seriál odlišným, pokračuje příběh Spartaka v epickém stylu.GODS OF THE ARENA

Batiatův dům je na vzestupu, stojí ve světle slávy neznámého šampiona Gannica, jehož dovednost s mečem porazí pouze jeho vášeň pro ženy a víno. To je ta doba, na kterou mladý Batiatus čekal.

Nyní se chystá svrhnout svého otce a zajistit nejvyšší poptávky po jeho gladiátorech. Společně po jeho boku stojí loajální a vypočítavá Lucretia, která se připojuje ke každému tajnému plánu, včetně plánu, zahrnující její svůdnou přítelkyni Gaiu. Společně je nic nezastaví v klamání mas, držení moci a zakrvácení vyschlé Capuy v tomto odvážném prequelu k „Spartacus: Blood and Sand“.BLOOD AND SAND

Zrazen Římany, odsouzen k otroctví. Znovuzrozen jako gladiátor. Klasický příběh o nejvíce nechvalně známém rebelovi ožívá v grafické a radikální podobě nové série.

Odtržen od své vlasti a od ženy, kterou miluje, je Spartakus odsouzen k boji v brutální aréně, kde krev a smrt jsou formou zábavy. Ale ne všechny bitvy jsou odehrány v písku. Zrada, korupce a lákání smyslových požitků budou neustálým testem pro Spartaka. Chce-li přežít, musí se stát více než člověkem. Více než gladiátorem. On se musí stát legendou!MOTION COMIC

Spartakus je vzpurný gladiátor, zajatec Říma, ale není sám. Každý gladiátor musí zabít, aby žil a psal svou pověst stříkající krví soupeřů. Ale jak tito lidé získávají svou brutální reputaci?

Seriál vypráví krvavý příběh Arkadia, Spartakova prvního nepřítele; Decima a Tiberia, kanibalistických Garganských dvojčat; Barcy, šelmy Kartága; Theokola, stínu smrti a Numidiana Doctorea. To je římská spravedlnost a toto jsou legendy Říma.


loading…