Ploutvokluk

Ploutvokluk

Tim Conway Sezóny 11 1999 - 2018


Superhrdina a pomocník Supermořce.

Tim, známější jako Ploutvokluk, je pomocníkem superhrdiny Supermořce. Ploutvokluk je také superhrdina, který je už v důchodu, stejně jako Supermořec. Dnes mu je 68 let a spolu se Supermořcem bydlí v domově důchodců v Zátiší Bikin.

Ploutvokluk je vysoký, má velký nos a námořnickou čepičku. Na rozdíl od svého přítele má ještě nějaké to povědomí o světě, jelikož je mladší než on. Bývá také ale více podrážděný a neslušný k ostatním. Často Supermořce nazývá „starým moulou“.

Tento superhrdina má podobné schopnosti jako jeho kolega i přesto, že nemá zázračný opasek nabytý nejrůznějšími silami. Jednou z jeho schopností je forma metaní tepelného záření z jeho očí. Stejně jako u Supermořce mu však už jeho schopnosti tolik neslouží, a to hlavně kvůli stáří.

I přesto, že už je Ploutvokluk postarší občan, chová se k němu Supermořec jako kdyby byl stále jeho mentor a on byl jen pouhým dítětem. Stejně jako Supermořec už je v důchodu, ale pořád občas bojuje se zločinem. Kromě toho trpí Ploutvokluk suchou pokožkou hlavy, a tak má lupy.

Foto: Nickelodeon
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!