Pátá řada Discovery je dotočena, na co se můžeme těšit?

Pátá řada Discovery je dotočena, na co se můžeme těšit?

23.11.2022 16:41


Všichni fanoušci seriálu Star Trek: Discovery zbystřete. Natáčení již páté sezóny je u konce a nyní celý tým bude vypilovávat efekty k dané řadě. Seriálu se dočkáme v průběhu příštího roku a podle slov samotné tvůrkyně nás čeká nejambicióznější projekt, na kterém kdy pracovala.


Natáčení páté řady seriálu Star Trek: Discovery je u konce. Informovala o tom výkonná producentka Michelle Paradise na svých sociálních sítích. Samozřejmě jako každý tvůrce nezapomněla zmínit, že se zatím jedná o jejich nejambicióznější projekt, na kterým celý tým kdy pracoval. My se o tom přesvědčíme snad za několik měsíců.

(Pátá řada Discovery je dotočena, na co se můžeme těšit? Foto: Paramount+)


Bohužel ještě neznáme, kdy se nové řady dočkáme. Dá se očekávat, že to stoprocentně bude v průběhu roku 2023. Čeká nás zbrusu deset nových epizod. Seriál ještě nebyl obnoven pro šestou řadu, ale dle předchozích vyjádření tvůrců lze vnímat, že stanice Paramount+ je se seriálem velice spokojena. Žádný konec se s největší pravděpodobností příští rok nechystá.

A o čem nová řada bude pojednávat? Oficiální synopse zní následovně: Kapitánka Burnhamová a posádka U.S.S. Discovery odhalí záhadu, která je pošle na epické dobrodružství napříč galaxií. Posádka najde prastarou sílu, jejíž existence byla po staletí záměrně skrývána. Na lovu jsou však i jiní. Nebezpeční nepřátelé, kteří se zoufale snaží získat tuto cenu pro sebe a nezastaví se před ničím, aby ji získali.

Těšíte se na pátou řadou seriálu?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Trek: Discovery | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!