Zoe Saldana se vyjadřuje ke zpožděnému Star Treku 4

Zoe Saldana se vyjadřuje ke zpožděnému Star Treku 4

10.11.2022 15:33


Kdyby se jelo podle původního plánu, tak téměř za rok bychom viděli v kinech již čtvrtý díl. To se ale už nestane a otázka tak zní, kdy se dočkáme dalšího dobrodružství Spocka a Kirka. To se v tuto chvíli neví, ale herci veřejně projekt stále podporují a mají zájem se do série vrátit.


Sice je už jasné, že v prosinci 2024 neuvidíme další Star Trek, ale alespoň nebyl celý projekt rovnou zrušen. Zatím byl odložen na neurčito, přitom studio rychle hledá režisérskou náhradu za Matta Shakmana, který dal přednost Fantastické čtyřce. Franšíza Star Trek je ale pro studio stále prioritou, tudíž se filmu jednoho dne dočkáme.

(Ať už má projekt Star Trek 4 sebevětší potíže, herci o film stojí a podporují tvůrce. Foto: Paramount)


Studio má ohromné štěstí, že prakticky celá banda, která spolupracovala s J. J. Abramsem na první trilogii, se chce vrátit i nyní. Nedávno k celé kauze promluvila i herečka Zoe Saldana, která takto vyjádřila tvůrcům podporu:

Byli jsme v kontaktu s J. J. Abramsem a snažili jsme se tak nějak zjistit, jestli budeme moci natáčet už na podzim, ale to není nakonec možné. Mám spíš takové obavy, že to možná bylo jen rozvrhem, nepodařilo se nám dát dohromady celé obsazení a celý štáb, ale stejně tak si myslím, že odchod režiséra z projektu má se zpožděním něco společného. Vím, že jsme všichni na stejné vlně, nic bychom si nepřáli víc, než abychom se mohli vrátit.

Zřejmě je patrné, že kvůli jiným povinnostem a tvůrčím problémům se parta nedá do konce roku dohromady, aby se začalo natáčet. Možná i proto studio nespěchá s hledáním režiséra. Je klidně možné, že Star Trek 4 se opozdí o něco déle, než jsme mohli na první dobrou předpokládat. Dobrá zpráva je, že studio stále o film stojí. Stojí o něj producent J. J. Abrams a hlavně i herci. Určitě to tedy klapne.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Trek: Discovery | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!