Druhá řada seriálu Picard by se mohla začít natáčet už v březnu 2020

Druhá řada seriálu Picard by se mohla začít natáčet už v březnu 2020

23.9.2019 17:00


Patrick Stewart má ještě hodně sil a rozhodně nechce skončit u jedné řady seriálu Star Trek: Picard. Naprosto otevřeně mluví o pokračování a také o případném natáčení druhé řady, která by tedy ve finále mohla dorazit dříve, než jsme si mysleli. Co na to říkáte?


Ještě jsme neviděli ani jednu epizodu seriálu Picard a už se pomalu mluví o druhé sezóně. Původně se totiž plánovalo, že by ze seriálu mohla být tzv. Event series, jednalo by se tedy o sezónu, která je již od počátku plánovaná jako jedna jediná. Tvůrci mají ovšem se světem Star Treku velké plány a Picarda se jen tak lehce nevzdají.

První trailery si odnesly vesměs pozitivní reakce, zatím nikdo nepředpokládá, že by první řada nějak ve velkém selhala. Přesto o druhé sezóně promluvil sám herec Patrick Stewart, který řekl, že je aktuálně plně vytížen. Dotočil seriál a dva filmy. Všechny tyto tři projekty čeká velká marketingová kampaň, které se Stewart bude muset zúčastnit.


(Herec Patrick Stewart je stále ve formě. Foto: CBS All Access)

Podle něj si tak bude moci udělat čas až někdy kolem března 2020. Stewart přesto mluvil sebevědomě, a tak je klidně možné, že se o druhé sezóně skutečně již začalo hovořit a herec ví něco, co my ne. Stewart nadále prozradil, že doufá, že fanoušci budou z nového seriálu šokovaní. Samozřejmě v tom dobrém slova smyslu.

Doba se posunula, svět se změnil, lidé se vyvíjejí. Od dob The Next Generation uplynula pořádná doba a působilo by zvláštně, kdybychom se vrátili tam, kde jsme skončili, a pouze by se navázalo, jakoby i ve skutečném světě neuplynula pořádná dávka let. O dalších novinkách ze světa Star Treku vás budeme brzy informovat.

Dali byste si i druhou řadu Picarda, i když jste ještě neviděli ani jednu epizodu z řady první?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na Star Trek: Picard | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!