Narek

Narek

Harry Treadaway Sezóny 1 2020 - 2020


Romulan, který jeví velice zvláštní zájem o doktoru Soji Ashu. Jeho úmysly ovšem nejsou vůbec dobré, jak si Soji na první pohled myslí.

Narek je mladý Romulan, který projevuje veliký zájem o syntetiky vytvořené Brucem Maddoxem a doktorkou Agnes Jurati. Narek se pokusí zajmout Dahj Ashu. Poté, co se ale aktivují její schopnosti, Narek selhává, a Dahj je zabita. Narek se tedy rozhodne jít po jejím dvojčeti, Soji, se kterou to ovšem už za žádných okolností nesmí pokazit.

Rozhodne se tedy na to jít zcela jinak. Se Soji naváže romantický vztah, který bude hlubší, než si sám dokázal Narek připustit. Svým způsobem se zamiloval do robota, což mu velice ráda připomíná jeho sestra Narissa Rizzo, která s ním pracuje v utajení a má zjistit, co je vlastně Soji zač a kde je její domovská planeta. Jak ubíhá čas, Narek by měl získat více informací, ale nedaří se mu to.

Následně na Soji několikrát zatlačí a vnutí ji myšlenku, že se děje něco zvláštního v jejím životě. Následně si Soji uvědomuje, že vůbec neví, kdo je, jak je stará, kdo jsou její rodiče a tak dále. Celý její život byl lež. Narek na Soji využije romulanskou techniku Tan zhekran, která dokáže odhalit nejhlubší tajemství její mysli. Díky tomu Narek zjistí, odkud Soji pochází. Následně se tam vydává.