Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

27.4.2018 16:16


Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.


Po skončení seriálu Rebels bylo jen otázkou času, než bude oficiální cestou oznámen nový seriál. Ten bude mít na starosti opět Dave Filoni společně s Athenou Portillo, Justinem Ridgem a Brandonem Aumanem. Filoni tak bude pracovat již na svém třetím seriálu po Clone Wars a Rebels. O seriálu z období po Epizodě VI se již nějakou dobu hovořilo, takže se nejedná o nějaké překvapení.

(Logo nového seriálu. Foto: DisneyXD)


V centru dění by měla být postava jménem Kazuda Xiono, ale zatím nevíme, zda se bude jednat o muže, či ženu. Každopádně půjde o mladého pilota, který byl vyslán, aby pro Odboj špehoval První řád. Kromě nových postav se dočkáme i těch, které známe z filmů. Těšit se tak můžeme například na Poe Damerona v podání Oscara Isaaca či Phasmu, kterou bude dabovat Gwendoline Christie.

Na nový seriál nebudeme muset až tak dlouho čekat, dočkáme se ho již na podzim letošního roku. Zatím se přesně neví, na kolik epizod se můžeme těšit. Stejně tak nevíme nic o animaci, ale na obrázku můžete vidět oficiální logo seriálu, takže tentokrát čekejme trochu jinou animaci, než jsme byli zvyklí u Clone Wars a Rebels. O dalších přípravách seriálu vás budeme pravidelně informovat.

Těšíte se na nový seriál? Dáte mu šanci?

Zdroj: StarWarsUnder­world.com


Jít na Star Wars: Rebels | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!