Dočkali jsme se dovyprávění příběhu Kanana Jarruse

Dočkali jsme se dovyprávění příběhu Kanana Jarruse

9.5.2021 17:17


Náš oblíbený Jedi je sice už pár let po smrti, ale i tak se o něm můžeme dozvědět něco nového či ho někde jinde vidět. A to se právě teď stalo. Vydáváme se na začátek příběhu Kanana Jarruse, kdy se mu naprosto změnil život. Tehdy si ještě říkal Caleb Dume a měl život v Chrámu před sebou.


I když část příběhu Kanana Jarruse skončila tehdy v roce 2018 s koncem čtvrté řady Rebels, tak sem tam se dočkáme nějaké informace navíc. V roce 2019 jsme se dozvěděli, že Kanan splynul se Silou, a povzbuzoval Rey v boji s císařem PalpatinemEpizodě IX. Nyní jsme se vydali na úplný začátek jeho příběhu.

Dave Filoni si po nás připravil pěkné pomrknutí už v závěrečné řadě Star Wars: The Clone Wars, kde jsme na kratičký okamžik viděli mladého Caleba Duma po boku své mistryně Depy Billaby. Nyní jsme se více intenzivních scén dočkali v úvodu seriálu Star Wars: The Bad Batch a přesně se dozvídáme, jak to probíhalo na planetě Kaller po vydání Rozkazu 66.


(Animace malého Caleba byla skvělá. Foto: Disney+)

V seriálu Rebels se o tom krátce Kanan zmínil v první řadě. Je tedy hezké po pár letech naživo vidět, jak Depa Billaba zemřela a obětovala se pro svého mladého padawana. Caleb Dume, který následně klonům utekl, se rozhodl své jedijské umění odložit stranou, meč schoval a začal využívat blaster. Následně se seznámil s pašerákem Janusem Kasmirem, který ho naučil, jak správně žít život na útěku.

A čeho dalšího jste si možná nevšimli? Mladého Caleba Duma v seriálu opět daboval Freddie Prinze Jr.. Je to skoro až k neuvěření, jak pětačtyřicetiletý herec umí pracovat s hlasem a dokázal výborně nadabovat náctiletého Caleba. Připomínáme, že Freddie Prinze Jr. je velkým Star Wars fanouškem. Jakmile ho Disney osloví, je hned připraven do práce.

Líbí se vám, když se postavy objevují napříč jinými seriály?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Wars: Rebels | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!