Mena Massoud hází zpátečku a tvrdí, že si s fanoušky jen hrál, jak to teda je?

Mena Massoud hází zpátečku a tvrdí, že si s fanoušky jen hrál, jak to teda je?

5.10.2021 16:04


Mena Massoud a Rahul Kohli si v posledních měsících nejvíce hráli s fanoušky a ubezpečovali je, že oni jsou novým Ezrou Bridgerem. Zatímco u Kohliho se jednalo jen o žert, Massoud to bere více vážně a jeho účast v seriálech je daleko vážnější. Co nyní herec prozradil?


Už několik měsíců sledujeme herce Menu Massouda, který je spojován s rolí Ezry Bridgera. Toho bychom se měli dočkat v seriálu Ahsoka a i v dalších seriálech, nicméně jak už to bývá u studia Disney zvykem, nic není oficiálně potvrzené. Z minulosti tu ale máme několik renomovaných zdrojů, kteří tvrdí to samé.

Jak to tedy je? Pro někoho je to již jasná věc a čeká se, kdy dojde k nějaké finální konfirmaci. Mena Massoud si ale ještě chce pohrát s fanoušky a malinko je zmást. Sám v nedávném rozhovoru pro ScreenArt prozradil, že Hollywood je nyní zcela jiným místem, než tomu bylo v minulém století. Tehdy bylo nutné jít na casting a vše řešit přes svého agenta. Jinak se k roli herec nikdy nedostal.


(Ezru dříve či později určitě uvidíme, bude ho hrát ale Mena Massoud? Foto: Disney)

Nyní mají herci svou vlastní sílu, kdy dokážou o roli usilovat pomocí sociálních sítí a médií. To je největší rozdíl mezi současným a minulým Hollywoodem. A Massoud sám prozradil, že hrát Bridgera by byl jeho splněným snem. Jakmile se tedy objevily první zprávy, že se na Ezru můžeme těšit v hrané roli, Massoud okamžitě o roli projevil zájem a zaplavoval internet různými příspěvky.

Mena Massoud dále prozradil, že díky Aladdinovi se naučil mnohé o velkých (amerických) produkcích. Nyní by již nebyla žádná velká tréma a své herecké schopnosti by dokázal skvěle proměnit na natáčení, a je jedno, ať už by se jednalo o nějaký film od Marvelu, Star Wars či dokonce DC. Massoud je připraven. Tak mu držme palce, ať to tomuto sympatickému herci vyjde.

Kdybyste měli tu možnost, koho byste vybrali – Menu Massouda či Rahula Kohliho?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Wars: Rebels | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře