K seriálu Star Wars Resistance se letos nepřipojí žádný nový seriál

K seriálu Star Wars Resistance se letos nepřipojí žádný nový seriál

11.3.2019 17:50


V posledních dnech jsme s příslibem světlé budoucnosti čekali, zda studio Disney neoznámí nějaký nový animovaný seriál, který by se přidal k Resistance. Nakonec tomu tak nebude. Budeme se muset spokojit se seriály, které aktuálně máme. Tento rok nový seriál neuvidíme.


Zřejmě všichni fanoušci Star Wars vášnivě očekávají příliv nových informací na akci Star Wars Celebration, kde by měl být představen trailer k Epizodě IX a odhaleny nové informace ohledně chystaných filmů, o kterých víme velice málo. Nicméně na své by si měli přijít i fanoušci animovaných seriálů. Konkrétně nás na toto téma čekají tři panely.

Ano, čtete správně – rovnou tři. Hned se začalo spekulovat, zda jeden z nich neobsadí nový animovaný seriál, který by mohl být ve výrobě. V posledních dnech navíc Dave Filoni na svých sociálních sítích škádlil fanoušky kresbou Sabine Wren a Ahsoky, postav, které by mohly dostat svůj vlastní seriál. Vše to jsou ale pouze zbožná přání a nic takové nebude.


(Jaká asi bude druhá řada? Foto: Disney)

Jeden panel bude mít náš seriál Star Wars Resistance, druhý vzkříšený seriál The Clone Wars, který uvidíme na streamovací stanici Disney+. No a třetí panel obsadí Star Wars: Rebels. Show je sice ukončená, ale proč si nezavzpomínat na tento seriál, který skončil přesně před rokem. Fanoušci ještě spekulovali, zda právě při tomto panelu nebude oznámen nový seriál.

Nicméně by to tak nemělo být. Disney má aktuálně dva animované seriály, což mu bohatě stačí, k tomu jeden hraný a chystá několik filmů. Příběhů z předaleké galaxie by tak mělo být do budoucna dost, fanoušci se mají na co těšit. Jelikož Resistance dostal druhou řadu, není důvod přidávat do portfolia další show.

Uvítali byste nový animovaný seriál?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Wars Resistance | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře