Pár drobných střípků o druhé řadě seriálu Star Wars Resistance

Pár drobných střípků o druhé řadě seriálu Star Wars Resistance

2.5.2019 17:08


Opustili jsme planetu Castilon a naši hrdinové se vydají vstříc novým dobrodružstvím. Nová řada je popisována jako jeden dlouhý útěk, kdy bude První řád lovit naše hrdiny. Zřejmě se dočkáme i propojení s Epizodou VIII a přiblížení k Epizodě IX. Co všechno tedy víme?


Druhá řada nejspíše dorazí v průběhu podzimu 2019, moc nových informací nemáme, ale pojďme si alespoň shrnout to nejzákladnější. Dave Filoni, který byl zodpovědný za seriály Star Wars: The Clone Wars a Star Wars: Rebels jako hlavní tvůrce, pomohl nastartovat i Resistance, ale nyní po první řadě toto místo opouští.

Otěže seriálu nyní přebírají Justin Ridge, Athene Portillo a Brandon Auman, z toho první jmenovaný bude hlavním tvůrcem. Ten potvrdil, že druhá série se neposune v čase a bude navazovat přesně tam, kde skončila první řada. Je to kvůli tomu, aby tvůrci mohli opět propojit seriály s filmy. Pakliže si vzpomínáte na Epizodu VII, jistě víte, že po ní následovala Epizoda VIII bezprostředně bez časového skoku.


(Ve druhé řadě se setkáme se všemi známými postavami. Foto: DisneyXD)

Zdá se, že se tvůrci budou chtít opřít o nějaké základní události právě v osmičce. Možná se podíváme na známá místa, či nás čeká alespoň nějaké pomrknutí po větších událostech v galaxii. Nová řada se opět bude soustředit na hlavní hrdiny z první sezóny, zvláštní příběh dostane Tam Ryvora, která se přidá k Prvnímu řádu, ale nevíme, zda u něj zůstane natrvalo.

Justin Ridge se ji snažil obhájit tím, že Tam Ryvora vnímá První řád jako policii, která střeží pořádek, nedívá se na tuto organizaci nijak negativně. Navíc její dědeček kdysi pracoval pro Impérium, takže Tam určitě vyprávěl, jak Impérium zabezpečovalo svobodu po celé galaxii. Tam byla příliš malá, aby si o Impériu mohla udělat obrázek sama, takže její představy jsou dost zkreslené.

Zatím bohužel nepadlo ani slovo o tom, na jaké známé postavy se můžeme v další řadě těšit. Jelikož ale Poe Dameron bude soupeřit s Amilyn Holdo, zřejmě s jeho účastí na začátku řady počítat nemůžeme. Nesmíme ovšem zapomínat na to, že nám tvůrci slíbili, že se sem tam ukáže Kylo Ren, což se v první řadě bohužel nestalo. Doufejme, že ten moment přijde právě teď.

Jak se těšíte na druhou řadu a co si od ní slibujete?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Wars Resistance | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!