Přišel konečně bod zvratu, který celou sérii změní k lepšímu?

Přišel konečně bod zvratu, který celou sérii změní k lepšímu?

31.1.2019 18:40


Dětský seriál Star Wars Resistance toho doposud neměl moc co nabídnout. Ovšem nyní se pomalu blíží závěr řady a dá se říci, že si tvůrci nechávali to nejlepší na konec. Nyní se v seriálu rýsuje zajímavá zápletka, která by konečně mohla oslovit i dospělejší publikum.

Pokud pravidelně čtete naše články na webu, jistě víte, že se seriál zrovna nevyvíjí tím nejlepším směrem. Máme za sebou čtrnáct epizod a nejde vyloženě hovořit o tom, že by některý díl byl vysloveně výborný. Pár světlých okamžiků v seriálu rozhodně je, ale bohužel zatím vždy převládala negativa. Nicméně s dílem The Doza Dilemma by se konečně mohlo vše změnit.

Na scéně se opět objevili piráti, kteří na rozkaz Prvního řádu unesli Torru Dozu. První řád ovšem provedl mazaný trik, aby v očích Imanuela Dozy získal patřičný respekt, a hlavně to byla záminka, aby mohl První řád ovládat plošinu Colossus. Právě záporáci dostávali v první polovině řady málo prostoru a právě to celé show chybělo – společný nepřítel a pořádný zloduch.


(Bude První řád dostávat více prostoru? Foto: Disney)

Seriál se hned stává lepším, když vidíme na obrazovkách scény s Prvním řádem v čele s Phasmou, Pyrem a Vonregem. Navíc piráti vedení Kraganem Gorrem teď byli podvedeni a rýsuje se tu zajímavý konflikt na všech frontách. Synara San je společně s Jarekem Yeagerem jednou z nejzajímavějších postav, i když všichni asi můžeme tušit, že se nakonec přidá k našim hrdinům a zradí své piráty. Ovšem i tady může seriál překvapit.

Seriál se nicméně po čtrnácti dílech zvedl, nabídl kvalitní epizodu a přislib do budoucna. Zápletka se konečně začíná rozjíždět a bude zajímavé sledovat, jak První řád zcela ovládne plošinu. Trochu se ovšem bojíme nějakého pohádkového konce série. Nesmíme zapomínat, že i seriál Rebels, který byl určen pro dospělejší publikum, nakonec vždy končil vítězstvím Povstalců, i když první výhra byla zaznamenána v bitvě o Scarif.

Nabídne nyní seriál svým divákům lepší zábavu?


Jít na Star Wars Resistance | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!