Seriál Resistance se dočká druhé řady, máme se na co těšit

Seriál Resistance se dočká druhé řady, máme se na co těšit

10.1.2019 13:28


Animovaný seriál Star Wars Resistance nebude pouze seriálovou jednohubkou, ale budeme se s ním vídat i v příštím roce. Nyní to potvrdilo studio Disney, které se těší, až nám představí nové příběhy pilota Kazudy Xiona a dalších hrdinů z plošiny Colossus. Co na tuto zprávu říkáte?

Seriál Star Wars Resistance je aktuálně v polovině, ale již nyní bylo oficiální cestou potvrzeno, že se v příští seriálové sezóně 2019/2020 můžeme těšit na druhou řadu. Počet epizod zatím nebyl specifikován, ale můžeme předpokládat, že se opět dočkáme dvaadvaceti dílů jako v případě první sezóny. Jelikož má příští rok premiéru i Epizoda IX, možná se dočkáme i nějakého propojení s novým filmem.

To by se ostatně velice nabízelo. Seriál se aktuálně odehrává před Epizodou VII, ale již brzy ji bude překrývat, tím pádem se dostaneme i za události Epizody VIII. Studio Disney zatím potvrdilo, že nás čeká časový skok mezi Epizodou VIII a IX. Tak uvidíme, jak čas bude plynout v seriálu a zda se třeba nedočkáme i nějakého časového skoku po skončení první řady.

(Kazuda Xiono by měl být hlavní postavou i ve druhé řadě. Foto: DisneyXD)

Jak vnímáte tuto novou zprávu? Sledujete seriál?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Wars Resistance | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!