Tvůrci potvrzují, které postavy se objevily ve finální bitvě o Exegol v Epizodě IX

Tvůrci potvrzují, které postavy se objevily ve finální bitvě o Exegol v Epizodě IX

30.1.2020 18:44


Závěrečná bitva o galaxii byla ohromná a zúčastnilo se jí několik stovek či tisícovek lodí. Samozřejmě nechyběly ani lodě z animovaných seriálů a řada přišla i na ty ze seriálu Resistance. Které se tedy objevily? Článek obsahuje drobné spoilery z filmu The Rise of Skywalker.


Pokud už jste viděli Epizodu IX, tak jistě víte, že v závěrečné bitvě o Exegol se objevila celá řada známých lodí ze Star Wars světa. Lando Calrissian musel mít opravdu dobré kontakty, když sehnal tolik posil. Pablo Hidalgo nyní po premiéře závěrečného dílu Resistance prozradil, kdo se finálního boje zúčastnil. I když jsme to mohli tušit již předtím, nemluvilo se o tom, aby někomu nebyl vyspoilerován konec seriálu Resistance.

(Tak kde jsou naše lodě? Foto: Disney)


Pablo Hidalgo prozradil, že Lando sehnal 14 tisíc lodí. Mezi nimi například nechyběl Ghost ze seriálu Star Wars: Rebels. Ze seriálu Resistance se konkrétně objevily lodě dvě, a to Fireball, loď Jareka Yeagera, a loď Torry Dozy. U druhé jmenované je zřejmě jednoduché odhadnout, kdo ji řídil. U Fireballu nevíme, ale nejspíše to byl hlavní hrdina seriálu Kazuda Xiono.

Tvůrci dále prozradili, že režisér Epizody IX J. J. Abrams Star Wars opravdu miluje, a tak často komunikoval právě s tvůrci animovaných seriálů. Byl velice rád, když mohl do svého filmu zapojit i pár lodí, které jsme viděli pouze na televizních obrazovkách a k tomu ještě kreslené. Těch lodí se v závěrečné bitvě objevilo opravdu několik. Jelikož ale bitva není příliš dlouhá a detailních záběrů jsme se moc nedočkali, je klidně možné, že si lodí z našeho seriálu ani nevšimnete.

Všimli jste si lodí ze seriálu Resistance? A jste rádi, když tvůrci konečně propojují filmy se seriály?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Wars Resistance | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře