Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

17.1.2019 18:31


Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?


Pokud sledujete seriál Star Wars Resistance, jistě víte, že doposud to byla zábava především pro ty nejmenší a dospělý divák si z jednotlivých epizod moc neodnesl. I když pár světlých chvil rozhodně v dílech bylo a snad i bude, jedná se o naprosté minimum. Nicméně v budoucnu bychom se měli dočkat změny, ostatně už trailer na druhou polovinu první řady působil o něco dospěleji, i když všichni víme, jak jsou v Lucasfilmu dobří střihači (viz předchozí trailery na seriál Star Wars: Rebels).

(Bude druhá řada dospělejší? Foto: DisneyXD)


Nyní se k seriálu vyjádřil jeden z výkonných producentů Justin Ridge, který si zřejmě uvědomuje, že seriál byl doposud příliš dětský, a tak se hned začal obhajovat:

Abych vám řekl pravdu, je to vzrušující. Seriál je zábavný, protože mu dáváme trošku odlehčenější tón. Chtěli jsme oslovit především nejmenší diváky, ale určitě nechceme zanevřít na ty starší. Chceme být věrní celým Star Wars a tomu, co pro lidi sága znamenala před několika lety. Takže i když má seriál lehčí tón a vtipů je tam opravdu hodně, máme v záloze spoustu příběhů, které si užije i dospělé publikum.

My si rozhodně myslíme, že přijdou epizody, které budou stát za to a které budou něco znamenat i pro starší diváky. Bohužel máme takový pocit, že těchto dílů bude minimum. Jelikož je to stále seriál pro děti, tvůrci se nebudou moci odvázat jako v případě The Clone Wars. Ale kdo ví. J. K. Rowlingová při psaní Harryho Pottera také říkala, že s dalšími knížkami rostly i děti, tak možná s přibývajícími řadami bude seriál Resistance více pro dospělé.

Věříte tvůrcům toto tvrzení? A může seriál nabídnout fanouškům filmů alespoň něco?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Wars Resistance | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!