Elrik Vonreg

Elrik Vonreg

Lex Lang Sezóny 1 2019 - 2019


Rudý baron Prvního řádu, který se ničeho nebojí.

Elrik Vonreg je majorem a velice zkušeným pilotem Prvního řádu, který nahání hrůzu Odboji a všem na plošině Colossus. Elrika Vonrega je poměrně jednoduché rozpoznat. Díky své rudé zbroji je nepřehlédnutelný, stejně tak jeho loď, která má stejnou barvu jako jeho brnění. Kazuda Xiono se s ním setkává ještě v době, když pracuje pro Republiku jako pilot.

Od jejich prvního setkání se Elrik s Kazudou stanou vzájemný soky, ale prakticky spolu nikdy mluvit nebudou, vždy spolu válčí pouze ve stíhačkách. Elrik Vonreg také úzce spolupracuje s komandérem Pyrem, se kterým vymyslí chytrý plán, jak se zmocnit plošiny Colossus na planetě Castilon, která by mohla být rozhodující ve válce s Odbojem, která je nevyhnutelná. Koneckonců čerpací stanice ve vnějším okraji se vždy hodí.

Elrik s Pyrem společnými silami pod vedením kapitánky Phasmy ušijí boudu na piráty, díky tomu tak Imanuel Doza pozve na svou plošinu První řád, který si Colossus hned podrobí. Naštěstí nadvláda Prvního řádu nebude dlouho trvat, protože Kazuda Xiono vymyslí plán, jak se všech stormtrooperů zbavit. Včetně Elrika Vonrega, kterého ve stavu největší nouze dokáže sestřelit.