Synara San

Synara San

Nazneen Contractor Sezóny 1 2018 - 2019


Pirátský Mirialan, který reportuje vše na plošině Kraganu Gorrovi.

Synara San je členem pirátského gangu, který vede Kragan Gorr, který svádí nekonečné boje s plošinou Colossus na planetě Castilon. Kragan provedl společně se Synarou několik útoků, ale vždy byl neúspěšný, Imanuel Doza ho dokázal odrazit. Plošina, i když nemá své vlastní vojáky, má spolehlivé letce, kteří vždy dokážou konflikt zažehnat. Vlastně i díky tomu Kragan nikdy nevyhrál.

Synara se jednou vydá na nebezpečnou misi do asteroidového pole, kde zemřou všichni její druhové. Synaře se povede přežít a je tam nalezena Kazudem Xionem a Poe Dameronem. Oba jí zachraňují a vezmou jí na Castilon. Synara se tak dostává na plošinu, kterou celé měsíce napadala. Stává se tak tajným špehem Kragana Gorra a jeho pirátů přímo na Colossusu.

Jak ovšem čas běží, je stále pro ni těžké být zcela loajální pirátům. Synara San zjistí, že Kazudovi a ostatním obyvatelům na plošině na Synaře záleží, což celou situaci komplikuje. Synara ovšem nezapomíná na svůj úkol a Kragan Gorr San varuje, že Poe Dameron a Kazuda Xiono pracují pro Odboj. Synara se to několikrát pokusí z Kazudy vylámat, ale zatím bezúspěšně.