Tam Ryvora

Tam Ryvora

Suzie McGrath Sezóny 1 2018 - 2019


Mechanik v týmu Fireball, který moc nemusí Kazudu Xiono.

Tam Ryvora pochází z planety Kuat, její otec byl slavným pilotem, který podnítil lásku k létání i u Tam. Ta se tedy rozhodla opustit svou rodnou planetu a vyjít vstříc svému osudu. Proto se vydala na odlehlou planetu ve vnějším okraji Castilon, kde chtěla naplno ukázat svůj talent. Své štěstí ukázala na plošině Colossus, kde se seznámila s pilotem Hype Fazonem.

Jejich přátelství ale skončilo, když Hype Fazon uspěl v závodu, stal se společně s Torrou Doza jedním z elitních pilotů plošiny, a přestěhoval se do věže, kde žije i správce plošiny Imanuel Doza. Tam Ryvora si na závodění půjčila značný obnos kreditů, ovšem v závodu neuspěla a její závodní loď se rozbila. Aby byla Tam schopná splatit svůj dluh, musela si najít práci.

Naštěstí narazila na Jareka Yeagera, který ji nabídl místo mechanika u něj v týmu Fireball. Od té doby tam Tam Ryvora pracuje a je jedním z nejlepších mechaniků na plošině. Když v týmu začne pracovat i Kazuda Xiono, je k němu velice nepřátelská, nechce mu pomáhat a prakticky nemá na něj dobrý názor. Naštěstí se situace v průběhu času změní.