Snoke se může vrátit v jednom z dalších připravovaných seriálů

Snoke se může vrátit v jednom z dalších připravovaných seriálů

27.10.2021 16:39


Nejvyšší vůdce Snoke je sice mrtvý, ale stále je tu prostor pro flashbacky a pro seriály, kdy ještě byl živý. Dlouho jsme o Snokeovi neslyšeli, ale nyní je tu alespoň malinká šance, že bychom se ho mohli dočkat už příští rok v jednom z připravovaných seriálů. Kde by to mohlo být?


Server Making Star Wars, jinak poměrně renomovaný zdroj o informacích z předaleké galaxie, nyní přišel s tím, že by se Andy Serkis měl objevit v připravovaném seriálu Andor. Jelikož je Serkis mistr CGI převleků a ve Star Wars může hrát prakticky kohokoliv, následující zprávu berte s rezervou. Jelikož se ale jedná o poněkud okurkovou sezónu co se týče filmů, není důvod, proč se s touto novinkou nepodělit.

Je tu malá šance, že by se Serkis vrátil jako Snoke v nadcházejících seriálech. A to konkrétně právě v Andorovi. Vše je pochopitelně možné, ale zde to moc časově nedává smysl. Seriál Andor se odehrává v době Impéria, kdy Sheev Palpatine je stále naživu a zdá se, že svůj klonovací proces úplně nezapočal. V seriálu The Mandalorian jsme dost možná viděli první náznaky Snokea a právě tohoto procesu, takže moc nedává smysl, abychom Snokea viděli již o pár let dříve.


(Chtěli byste Snokea opět vidět? Foto: Disney)

Na druhou stranu vše je možné. A možná bychom se tak mohli dočkat toho pravého Snokea, který sloužil jako předloha pro klony. Ale to už hodně spekulujeme. Pakliže bude server Making Star Wars mít nakonec pravdu a Serkis v seriálu bude, je dost možné, že bude hrát zcela jinou postavu. A klidně může jít jen o malé cameo, kdy herce ani v dané roli nepoznáme.

Ale naděje umírá poslední. Snoke byl jednou z nejvýraznějších postav Epizody VII, která dokázala rozvířit fanouškovské teorie na následující dva roky, než Snoke trochu fádně zemřel v Epizodě VIII. Snoke je rozhodně lákadlem a fanoušci by ho rádi viděli. Jednou se ho určitě někde dočkáme. A teď jsme dostali malinkatou naději, že to bude už velice brzy.

Přáli byste si Snokea v seriálu Andor? Bylo by pro to nějaké logické vysvětlení?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Wars | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!