Zdá se, že seriál Rangers of New Republic byl v tichosti zrušen

Zdá se, že seriál Rangers of New Republic byl v tichosti zrušen

27.11.2021 16:59


Měli jsme tu mít tři bezprostředně propojené seriály. Mandaloriana, Ahsoku a právě Rangers of New Republic. Jenže ze tří jsou dost možná už jen dva. O posledním projektu se prakticky nemluví, navíc prezidentka Lucasfilmu podala zprávu o seriálu, která nezní vůbec dobře.


Během Dne investorů ke konci roku 2020 byl oznámeno, že se dočkáme seriálu Rangers of New Republic, který se měl odehrávat ve stejné době jako náš oblíbený The Mandalorian. Za necelé dva měsíce ale vyšlo najevo, že studio Disney okamžitě rozvázalo kontrakt s Ginou Carano kvůli jejím nevhodnýmu vystupování na sociálních sítích. Carano měla údajně hrát důležitou roli právě v tomto seriálu.

Následně jsme se dozvěděli, že projekt byl odsunut. A teď to s ním nevypadá vůbec dobře, seriál ba nemusí ani vzniknout. Prezidentka Kathleen Kennedy prozradila, že pro seriál nikdy ani nevznikl žádný scénář, takže některé dějové linky, které měli tvůrci v hlavě, se jednoduše odvypráví v jiných seriálech, nejspíše v Mandalorianovi. Z toho vyplývá, že s Rangers of New Republic už prakticky nikdo nepočítá.


(Tak tenhle projekt asi nevyjde. Foto: Disney)

Nikdy taktéž nebylo oficiálně potvrzeno, že Cara Dune bude hrát primární roli právě v tomto seriálu, nicméně nejspíše na tomto drbu něco bude. Sice tu existovala možnost, že Dune dostane i svůj vlastní spin-off, ale taktéž se mohlo jednat o ten jeden a samý projekt, který se zkrátka měl jmenovat Rangers of New Republic. A teď je tento projekt pryč.

Pokud seriál nevznikne jen kvůli neúčasti jedné postavy, je patrné, že tato postava musela sehrát alespoň v hlavách tvůrců důležitou roli. Sice se spekulovalo, že její roli by mohl nahradit někdo jiný (třeba Hera Syndulla nebo prakticky jakákoliv jiná postava), ale tvůrci měli zřejmě jiné představy, které zkrátka nechtějí realizovat se zcela někým jiným či úplně novým. To ale pouze hádáme.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Wars | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!