Důkaz místo slibů, Joseph Mallozzi ukázal, že scénář k novému seriálu Stargate skutečně existuje

Důkaz místo slibů, Joseph Mallozzi ukázal, že scénář k novému seriálu Stargate skutečně existuje

28.3.2022 20:55


Nový seriál ze světa Stargate se řeší již od roku 2019. Poslední rok jsme mu čím dál tím blíže a Joseph Mallozzi přilil do ohně. Na svém Twitteru postoval přední stranu scénáře k první epizodě.


Nové sci-fi, kde bude hrát prim cestování červí dírou, vyhlížíme již řadu let. Pravdou je, že nás již dlouhá léta drží Brad Wright v napětí. Zlomový byl v tomto ohledu minulý rok, kdy se Wright nechal slyšet, že píše scénář k novému seriálu. Později jsme se dozvěděli, že by mohly vzniknout rovnou dva nové seriály. Hraný i animovaný.

Vydáme se brzy hvězdnou bránou, foto: MGM


O rok později pořád nevíme o mnoho víc, ale v posledních dnech došlo ke dvěma podstatným událostem.

Amazon koupil studio MGM

Minulý rok Amazon ohlásil zájem o koupi studia MGM, které mimo jiné má pod sebou i celý svět Stargate. Studio již delší dobu nebylo v dobré finanční kondici, takže pod touto značkou bychom se nového projektu dočkali jen těžko.
Fanoušci mohou jásat. Amazon si pustil žilou a za studio zaplatil téměř 9 miliard dolarů. Celý obchod byl dokončen letos v březnu a Amazon může směle začít se zařazováním tvorby MGM do svého portfolia. Zároveň může začít pracovat na nových projektech.

Joseph Mallozzi nám ukázal list scénáře

Existuje! Sice je to rok, co Brad Wright tvrdil, že na scénáři pracuje, ale nikdo neměl žádný důkaz. Joseph Mallozzi, který se podílel i na předchozích seriálech, všechny fanoušky překvapil, když na svém Twitteru ve čtvrtek 24. března zveřejnil příspěvek s přední stranou scénáře k novému seriálu. Fotku komentoval popiskem „Lehké čtení na víkend.“

Fotka nám toho ale moc neprozradí. Dozvíme se vlastně jen to, co už víme. Epizodu napsal Brad Wright. Nevíme název epizody a nedozvíme se ani podnázev seriálu. Ten zůstal skrytý, popřípadě nedoplněný. Důležité je především to, co tato fotka symbolizuje. Ledy se hýbou. Míček je na straně Amazonu a stačí jen počkat, kdy Amazon ohlásí objednávku nového seriálu ze světa Stargate.

Jakému tématu by se podle vás měl seriál věnovat?

Zdroj anotačního obrázku: MGM


Jít na Stargate SG-1 | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!