Hlavního padoucha třetí řady si zahraje Keith David

Hlavního padoucha třetí řady si zahraje Keith David

5.4.2022 18:02


Na konci druhé série Stargirl jsme zjistili, že se můžeme těšit na skupinu metalidí Helix, kterou vede jistý Mister Bones. Právě ten bude ústředním záporákem další řady a nyní víme, že si jej střihne ostřílený herecký veterán Keith David.


Komiksový Mr. Bones je metačlověk, který se narodil poté, co šest žen podstoupilo speciální experiment a dostalo během těhotenství jistou substanci. Bones tak od narození trpí průhlednou kůží a viditelnými orgány. Navíc má smrtící dotek a jedovatý dech a pot. V komiksových sériích je Bones původně padouch, následně se ale spojí s Beth Chapel, tedy naší známou ze seriálu a stane se spíše antihrdinou. Přesto je pak zmanipulován padouchy Harlequin a Grundym a načas znovu působí jako zloduch.

Bonesovo vzezření se dle tvůrců ve třetí řadě změní. Foto: CW


V seriálu se s ním setkáme ještě coby s členem skupiny Helix, která nám byla představena jako organizace shromažďující mladé metalidi. Spolu s Bonesem tuto organizaci vede sestra Louise Love a jejími rekruty byly třeba děti prvního Green Lanterna Alana Scotta, tedy Todd Rice/Obsidian a Jennie-Lynn Hayden/Jade.

Bonese si ve třetí sérii s podtitulem Frenemies zahraje zkušený herec a dabér Keith David. Ten se proslavil hlavně účinkováním ve filmech Johna Carpentera jako The Thing nebo They Live, viděli jsme jej ale také v Armageddonu, Crash a Mr. & Mrs. Smith. David také působí jako dabér, byl třeba vypravěčem seriálů The Bible či Love Life a daboval postavy v Rick and Morty nebo Spawn. Bonese je tedy v nejlepších rukou a hlasivkách.

Davidovou nejslavnější rolí je Childs ve snímku The Thing. Foto: Universal Pictures

Těšíte se na hlavního padoucha třetí série?


Jít na Stargirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!