John Wesley Shipp si ve druhé řadě Stargirl zopakuje roli Jaye Garricka

John Wesley Shipp si ve druhé řadě Stargirl zopakuje roli Jaye Garricka

18.2.2021 20:57


Slavný představitel Barryho Allena z devadesátkového Flashe míří do dalšího CW seriálu. Shipp si zopakuje roli původního Flashe Jaye Garricka ve Stargirl.


Už v prvním díle první řady seriálu Stargirl jsme se dočkali původních hrdinů slavného týmu JSA – Amerického spolku spravedlnosti. Hrdinové pod vedením Starmana bojovali proti Spolku nespravedlnosti a většina jich v boji padla. Krátce jsme se tak seznámili s Hourmanem, Doctorem Mid-Nitem nebo Wildcatem, díky pátrání hlavní hrdinky pak v průběhu dalších epizod vyšlo najevo, že členy týmu byli i Green Lantern, Flash, Doctor Fate, Johnny Thunder nebo Sandman a ve druhé řadě bychom se měli dočkat návratu většiny z nich. Nějakou dobu víme, že Lou Ferrigno Jr. opět ztvární původního Hourmana a vrátí se i Brian Stapf coby Wildcat.

JSA se brzy vrátí. Foto: CW


Geoff Johns, showrunner celého projektu, sliboval už před premiérou první řady, že hrdinům Zlatého věku, tedy členům JSA a Sedmi vítězných vojáků, bude věnováno několik epizod druhé série. Z toho důvodu se v nových dílech dočkáme i Jaye Garricka alias prvního Flashe. DC a CW pak neváhaly a obsadily do role znovu herce Johna Wesleyho Shippa, jenž je se šarlatovými běžci spjat snad pupeční šňůrou. V devadesátých letech byl hlavní hvězdou, tedy představitelem Barryho Allena v seriálu The Flash a v CW Flashovi si zahrál hned několik postav. Vrátil se coby devadesátkový Barry, dále působil coby Henry Allen a v několika dílech si střihl i Jaye Garricka. Posledního jmenovaného si zahraje i ve Stargirl a měla by mu být věnována přímo jedna epizoda. Garrick se patrně objeví ve více dílech, neboť představit si bez něj příběhy Alana Scotta je téměř nemožné.

Shipp se vrátí k roli Jaye Garricka. Foto: CW

Těšíte se na návrat Jaye Garricka?


Jít na Stargirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!