Padouchové druhé série obsazeni

Padouchové druhé série obsazeni

27.10.2020 23:20


Včera odstartovalo natáčení druhé řady seriálu Stargirl a tvůrci v čele s Geoffem Johnsem pro nás připravili několik novinek. Předně oznámili padouchy, kterými tentokráte budou Shade a Eclipso. Kdo si je zahraje?


V první sérii Stargirl se hrdinové ze Spolku spravedlnosti postavili největším světovým zloduchům, týmu superpadouchů zvanému Spolek nespravedlnosti. I když se Stargirl, Stripesymu a dalším povedlo eliminovat Iciclea a jeho společníky, v jedné z posledních scén finálové epizody dorazil do Blue Valley jistý Shade. Tento anglický gentleman, vlastním jménem Richard Swift, patří mezi nejstarší nepřátele JSA a v komiksu se objevil už v roce 1942. V seriálu si jej zahraje herec Jonathan Cake, jenž se v devadesátých letech mihl jako Sir Gareth v artušovském velkofilmu First Knight a následně se objevil v mnoha seriálech, namátkou třeba v Empire, Desperate Housewives či The Affair. Komiksovou roli si vyzkoušel už dříve, ve dvou epizodách Legends of Tomorrow ztvárnil piráta Edwarda Teache alias Černovouse.

Cake coby Černovous v seriálu Legends of Tomorrow. Foto: CW, Warner Bros. TV.


Vedle Shadea, který byl sice v první sérii popsán jako zrádce ISA, ale nyní by měl být padouchem, bude JSA zatápět ještě Eclipso. Tato mimozemská entita, jež je prozatím uvězněna uvnitř diamantu, zatápí hrdinům z DC Multivesmíru od roku 1963. Eclipso, jenž je zvěstovatelem božího hněvu a pomsty, se objeví i ve filmu Black Adam, jehož se dočkáme snad někdy v roce 2022. Ve druhé řadě Stargirl si padoucha zahraje Nick E. Tarabay, kterého jsme, podobně jako Cakea, dříve taktéž viděli v jiném projektu z Arrowverse – zahrál si totiž Diggera Harknesse alias Captaina Boomeranga v seriálu Arrow. Zda mu prospěje i další superpadoušská role, uvidíme v příštím roce, premiéra druhé série Stargirl je totiž předběžně plánována na srpen 2021.

Tarabay dříve ztvárnil Captaina Boomeranga. Foto: CW, Warner Bros. TV.

Jak se vám líbí herečtí představitelé nových padouchů?


Jít na Stargirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!