Starman dostane ve třetí řadě více prostoru

Starman dostane ve třetí řadě více prostoru

13.11.2021 23:44


Joel McHale se jako Sylvester Pemberton vrátil do seriálu Stargirl a brzy dostane ještě větší roli. Starman se totiž ve třetí sérii stane jednou z hlavních postav. Krátce se také mrkneme, co nás v dalších dílech čeká.


Finále druhé řady našeho oblíbeného seriálu nabídlo řadu zvratů. Všichni jsme napjatě očekávali, kdy se už konečně objeví Starman, který nějakým způsobem přežil masakr JSA z rukou ISA. A Sylvester Pemberton se do Blue Valley dostal v pravý čas – mohl týmu pomoct porazit Eclipsa! Fanoušci nyní napjatě očekávají, zda se v dalších dílech o Sylvesterovi a o tom, co dělal posledních deset let, něco dozví. Geoff Johns proto všechny uklidnil, Starman se ve třetí řadě vrátí a stane se jednou z jejích nejdůležitějších postav. Oblíbený Joel McHale tak po letech opět ladně vpluje do důležité role v úspěšném seriálu.

Starmana budeme v nové sérii potkávat častěji. Foto: CW


Krátce se ještě ohlédněme za finále seriálu, respektive za jeho koncem. Když už to vypadalo, že nezdolný Eclipso zvítězí a pohltí Blue Valley, postavil se proti této temné bytosti celý tým nové JSA, ale také padouši jako Sportsmaster, Tigress nebo Shade. A právě na zlepšující se vztah hrdinů a zloduchů se zaměří třetí řada. Ta dostala podtitul Frenemies a kromě klasického boje dobra a zla nás tedy tentokráte čeká sousedské soužití Sportsmastera a jeho rodiny s Patem Duganem a jeho rodinou. Doufejme tedy, že tomuto story arcu bude věnováno více prostoru než letní škole. Ta sice byla v podtitulu druhé řady, nic moc jsme ale v jejím prostředí nezažili…

Dostojí Frenemies svému názvu? Foto: CW

A pojďme k druhé potitulkové scéně. Ta je nesmírně zajímavá a slibuje, že se na obrazovkách dočkáme padoucha, který se mimo komiks prozatím nikde neobjevil. Johns jeho výskyt už umně naznačil v jedné z dřívějších epizod, nyní pak potvrdil, že hlavním padouchem bude Mister Bones. Ten patří mezi DCčkové výtvory proslulého autora Todda McFarlanea. tvůrce Spawna. I když Bones vypadá jako kostlivec, trpí pouze tím, že má průsvitné svalstvo a kůži. V komiksech se pak jmenuje Robert Todd a začíná jako superpadouch, aby se následně napravil a stal se dokonce šéfem organizace Department of Extranormal Operations tedy DEO. Jak se asi předvede v seriálu?

Bonese si ve Stargirl střihl Keith David. Foto: CW

Líbilo se vám finále Stargirl? Na koho se v další řadě nejvíce těšíte?


Jít na Stargirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!