Ve druhé řadě se představí Eclipso a vrátí se Solomon Grundy

Ve druhé řadě se představí Eclipso a vrátí se Solomon Grundy

13.9.2020 14:56


Na druhém kole globální akce DC Fandome vystoupili členové štábu seriálu Stargirl a potvrdili, že se v příštím roce dočkáme druhé série. V té se objeví jedna nová záporačka a vrátí se i oblíbený nemrtvý.


Z první řady Stargirl se vyklubal nečekaný hit a příběh nového týmu JSA, který překazí plány zlotřilého ISA a zastaví jeho ovládnutí Ameriky, se dočká druhé série. Proti týmu, který hlavní hrdinka v průběhu první řady shromáždila, se postavilo mnoho zloduchů, mezi kterými nechyběl ani prastarý nepřítel původního Green Lanterna Alana Scotta, nemrtvý Solomon Grundy. Tento padouch, který vychází z populární tradiční říkanky, v první řadě zabil Rexe Tylera alias původního Hourmana a v posledním střetu s JSA stanul tváří v tvář novému nositeli této přezdívky, Ricku Tylerovi. Po své porážce zmizel ze scény, ve druhé řadě by se ale měl vrátit, což potvrdili i samotní tvůrci.

Grundy svůj boj s Hourmanem prohrál. Foto: CW, DC Universe


Vedle Grundyho se jako záporák ve druhé řadě představí i Eclipso, legendární duch pomsty a bůh hněvu, který v komiksu vystupuje už od roku 1963. Nejčastějším hostitelem této mocné kosmické entity byl jistý doktor Bruce Gordon, Eclipso však posedl i Wonder Woman či Atomovu ženu Jean Loring. V seriálu jsme Eclipsa viděli v závěrečné epizodě, kdy jej z Wizardova skladiště vyzvedla Shiv. Eclipso je ve Stargirl stále ještě uvězněn v krystalu, ve druhé řadě se ale dostane ven a zamíchá kartami v souboji ISA a JSA. O tom, kdo si postavu zahraje, prozatím nepadla žádná zmínka, zajímavý je ale určitě fakt, že se Eclipsa kromě druhé řady Stargirl dočkáme i v chystaném filmu Black Adam v hlavní roli s Dwaynem Johnsonem.

Eclipso je prozatím uvězněn v krystalu. Foto: CW, DC Universe

Budete druhou řadu sledovat?


Jít na Stargirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!