Ve druhé řadě uvidíme i hrdinu Thunderbolta

Ve druhé řadě uvidíme i hrdinu Thunderbolta

8.11.2020 16:12


Jeden z nejmocnějších členů původní sestavy JSA se konečně ukáže i v seriálu Stargirl. Kdopak si hrdinu, jenž objasní záhadu růžového pera, zahraje?


Thunderbolt, který je vlastně bytost z jiné dimenze jménem Yz, debutoval na stránkách DC komiksů v roce 1940 a stal se jedním z ústředních hrdinů původní JSA. Yz vstoupil do pera, jež následně používal jistý Johnny Thunder, a nejinak tomu bylo i v Johnsových komiksech, ze kterých vychází seriál Stargirl. Yz jeden čas spolupracoval i s hostitelem Jakeemem Thunderem, jehož jsme se již ve Stargirl náznakem taktéž dočkali, proto bude zajímavé, jakou úlohu v seriálu dostane. Courtney ukradla růžové pero ze sídla JSA už ve třetí epizodě, jeho obyvatel se ale ukáže v celé své kráse až v druhé řadě.

Thunderbolt spolupracoval i s Jakeemem Thunderem. Foto: DC Comics


Yz se objeví jako CGI bytost, již nadabuje komik Jim Gaffigan, který má za sebou větší či menší role v seriálech jako Welcome to New York, The Ellen Show, That '70s Show, Pale Force nebo My Boys. Zda se Gaffigan objeví v seriálu i coby hostitel Johnny Thunder, zatím nevíme, mnohem pravděpodobněji každopádně vyznívá možnost, že se nakonec objeví Jakeem. Tak či onak, Thunderbolt bude ve Stargirl po Solomonu Grundym druhou CGI postavou. Uvidíme tedy, zda se povede podobně jako zmíněný nemrtvý.

Gaffigan se objevil v několika dílech That '70s Show. Foto: 20th Century Fox Television

Líbí se vám nový představitel Thunderbolta?


Jít na Stargirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře