Ve druhé sérii uvidíme i Jade, dceru původního Green Lanterna

Ve druhé sérii uvidíme i Jade, dceru původního Green Lanterna

30.10.2020 18:19


Hlavní padouchové druhé řady už jsou obsazeni a CW nyní odhalilo, že se dočkáme i několika dalších hrdinů z JSA. Prvním z nich je Jade, kterou ztvární herečka Ysa Penarejo.


Americký spolek spravedlnosti coby první superhrdinský tým zápolící se zlem sestával například z Hawkmana, Flashe či Green Lanterna. První pozemský člen sboru zelených luceren se jmenoval Alan Scott a na rozdíl od svých následovníků získal schopnosti od čínského mystika. Scott působil v Gothamu a kromě JSA byl i členem dalších týmů jako jsou All-Star Squadron či JLA, přičemž ve druhém jmenovaném týmu přijal jinou přezdívku, Sentinel. Alan se svým způsobem podílel i na vzniku druhé JSA, neboť jeho děti, Jade a Obsidian, patřily mezi letité členy tohoto Spolku. A vzhledem k tomu, že seriál Stargirl se zaměřuje na mladší verzi JSA, uvidíme v jeho druhé sérii Jade.

Jade coby Alanova dcera jeden čas působila v GL Corps. Foto: DC Comics


Jennifer-Lynn Hayden alias Jade, coby Scottova dcera jeden čas působila i jako Green Lantern sektoru 2814, umí létat a ovládá rostliny i výstavbu energetických zbraní. Ve druhé řadě si ji zahraje herečka Ysa Penarejo, která se objevila v seriálech Richie Rich, Project Mc² a Red Ruby a Jade by pro ni mohla být průlomovou rolí. Ysa není jedinou posilou nové řady, neboť již dříve byli do rolí Shadea a Eclipsa obsazeni Jonathan Cake a Nick E. Tarabay. Dalších epizod seriálu Stargirl se pak dočkáme někdy v příštím roce exkluzivně na CW.

Líbí se vám představitelka hrdinné Jade?


Jít na Stargirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře