Ve třetí řadě se seznámíme s Obsidianem

Ve třetí řadě se seznámíme s Obsidianem

29.3.2022 8:06


V nedávno dotočené třetí sérii doplní řady nové sestavy JSA další oblíbený hrdina. Do Blue Valley v Nebrasce dorazí samotný Obsidian, kterého ztvární začínající herec Tim Gabriel.


Druhá řada seriálu Stargirl představila kromě padoucha Eclipsa i některé nové hrdiny, ze kterých se stali členové nové JSA. Import hrdinů do seriálového univerza bude pokračovat i ve třetí sérii, jež dostala podtitul Frenemies. Do Blue Valley, kde se seriál odehrává, nově dorazí i Obsidian, populární hrdina ze stáje DC, který debutoval na komiksových stránkách už roku 1983. Vlastním jménem Todd Rice, Obsidian je v komiksech synem původního Green Lanterna Alana Scotta a Rose Canton a také bratrem Jade.

Obsidian se svým otcem Green Lanternem. Foto: DC Comics


Jade v minulé sérii nejprve napadla Stargirl a ukořistila prsten svého mrtvého otce, nakonec ale spojila s mladými hrdiny v Blue Valley síly a pomohla jim zastavit hrozbu ze strany ďábelského Eclipsa. Nyní se poprvé v rámci hrané seriálové produkce setká na obrazovkách se svým bratrem, kterého si ve Stargirl zahraje Tim Gabriel. Mladý začínající herec se zatím objevil v epizodních rolích v seriálech jako Casual, Why Women Kill nebo S.W.A.T., brzy ho ale uvidíme i ve dvou celovečerních filmech. Obsidian, tedy hrdina schopný spojit své tělo s vlastním stínem a dosáhnout tak nadlidských schopností, bude ale rozhodně jeho prozatím největší rolí. Jakpak se mu v ní povede?

Těšíte se na Obsidianův debut?


Jít na Stargirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře