Robert Sullivan

Robert Sullivan

Boris Kodjoe Sezóny 2 2018 -


Robert je novým kapitánem stanice 19.

Robert Sullivan se stal už v první epizodě druhé série novým kapitánem stanice 19. Než přišel na stanici 19, byl kapitánem na stanici v Montaně a předtím byl instruktorem na akademii v Seattlu. Nenarodil se přímo v Seattlu, ale prožil tam většinu svého mládí. Mluví plynně španělsky, o čem se mohla přesvědčit právě Andy.

Robert byl šťastně ženatý do té doby, než jeho manželka Claire zemřela. Claire byla součástí nehody, ke které spolu s tehdejším parťákem Ripleym přijeli, ale přes všechno jejich úsilí se ji nepodařil zachránit. Od té chvíle se naprosto změnil v jiného člověka. S Ripleym se znali už od té doby, co byl hasičem a byli nejlepší kamarádi, než došlo k osudné smrti jeho manželky, za kterou ho Robert vinil.

Na stanici 19 si už od začátku moc přátel nezískal a ke členům hasičského sboru se choval velmi chladně. Jakmile byl jmenován kapitánem, okamžitě oznámil Maye, že očekává, že si podá žádost na poručíka a tím jí nasadil brouka do hlavy. Maya vše zvážila a žádost skutečně podala.

Boris Kodjoe jako Robert Sullivan. Foto: ABC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!