Podle Sadie Sink bude odchod od Stranger Things hrozný

Podle Sadie Sink bude odchod od Stranger Things hrozný

7.1.2023 22:00


Sadie Sink, která hraje Max Mayfield ze seriálu Stranger Things, promluvila o tom, že odchod po páté sérii bude emotivní a hrozný.


Během nedávného vystoupení v pořadu Today Sadie Sink hovořila o tom, jak vyrůstala na natáčení seriálu Stranger Things, a prozradila, jaké to bude, až seriál opustí. Podle herečky bude pátá sezóna všelijaká, od emotivní a hrozné až po strašnou, děsivou a smutnou. Přesto si myslí, že je vzrušující, že se bude moci posunout k další kapitole.

Víme, že se to stane a že je to poslední sezóna, takže to bude určitě emotivní. Bez spoilerů, jen s ohledem na to, jak skončila moje postava ve čtvrté sérii, netuším, co se stane. Ale budu u toho. Bude to hrozné. Bude to strašné. Tyhle děti, celý tenhle štáb a herci, to je rodina. Lidé to říkají pořád, ale já to myslím upřímně. A když si pomyslím, že se musíme rozloučit s tou jistotou a s vědomím, že se nebudeme vídat u další sezóny? Je to děsivé a smutné, ale myslím, že je vzrušující přejít k další kapitole.


Foto: Netflix

S blížícím se koncem seriálu Stranger Things se bude muset Sadie brzy přesunout k další kapitole své kariéry. Objevila se také v trilogii Fear Street od Netflixu a film Fear Street 4 se právě dočkal slibné aktualizace, když byl najat režiséra. Zahrála si rovněž po boku herce Dylana O'Briena v krátkém filmu All Too Well: The Short Film od Taylor Swift. Sadie si také zahrála ve filmu The Whale v roli odcizené dospívající dcery postavy Brendana Frasear, kterou mnozí označili za nejlepší výkon kariéry mladé herečky. I po skončení seriálu Stranger Things se zdá, že Sadiina budoucnost je jasná.


Jít na Stranger Things | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!