Sadie Sink promluvila o potenciální společné budoucnosti Max a Lucase

Sadie Sink promluvila o potenciální společné budoucnosti Max a Lucase

5.1.2023 22:00


Hvězda seriálu Stranger Things Sadie Sink pohovořila v podcastu Variety Awards Circuit o možné společné budoucnosti Max a Lucase v páté sérii.


Ve čtvrté sérii Stranger Things se Lucas Sinclair a Max Mayfield rozešli po tragédii, která Max potkala ve třetí sérii, ale v průběhu sezóny se dvojice znovu sblížila, protože Lucas stál Max po boku, zatímco ji pronásledoval Vecna. Obnovení románku dvojice ustalo, když Max po událostech čtvrté série tragicky skončila v kómatu, ačkoli náznaky od tvůrců seriálu Matta a Rosse Dufferových naznačily, že by se Max mohla v páté sérii Stranger Things probudit. Během vystoupení v podcastu Variety Awards Circuit Sadie Sink diskutovala o vztahu své postavy s Lucasem a naznačila, že si osobně myslí, že by dvojice mohla v případě Maxiina návratu skončit dlouhodobě spolu, ačkoli postava možná nebude chtít zůstat v Hawkinsu.

//Mám pocit, že po tom všem, čím si Max prošla, jestli se někdy probudí, si myslím, že prostě uteče. Myslím, že se dostane ven, dostane se z Hawkins. Je příliš chytrá na to, aby tam zůstala. Ale taky je to velmi loajální kamarádka, takže kdo ví? Bude to konfliktní, ale ano, myslím, že ona a Lucas skončí spolu. Vždyť jsou opravdu roztomilí, ne? A ta malá jakoby výměna vzkazů, to bylo opravdu milé. Myslím, že něco uvidíme. Určitě je tam prostor pro růst.


Foto: Netflix

Pokud by se v páté sérii Stranger Things objevil časový skok, je možné, že by se Max mohla probudit z kómatu už v prvním díle. Vzhledem k tomu, že Maxiino kóma bylo způsobeno spíše Vecnou, než že by bylo zcela fyzické povahy, je pravděpodobné, že její stav bude přetrvávat i po vyléčení všech zlomených končetin a bude vyžadovat nějaký nadpřirozený zásah. Existuje několik možností, jak k tomu může dojít – buď by Vecna mohl Max z kómatu propustit, aby jí předal zprávu nebo zahájil další fázi svého plánu, nebo by klíčem k navrácení kamarádky k životu mohla být Eleven.

Vzhledem k tomu, že to byla právě Eleven, kdo Max ve čtvrté sérii zachránila, může mít schopnost ukončit její kóma jednou provždy, pokud bude během časového skoku pokračovat v rozvíjení svých nově nabytých schopností. V průběhu čtvrté série byly Maxiiny vzpomínky klíčem k jejímu udržení, což je téma, které by mohlo pokračovat i v páté sérii a nakonec by mohlo být klíčem k jejímu probuzení. Ačkoli to nebylo potvrzeno, je pravděpodobné, že v páté sérii Stranger Things se Max opět vrátí z pokraje smrti a probudí se z kómatu, a diváci pak budou moci zjistit, zda má Sadie pravdu v tom, že její postava a Lucas skončí spolu.

Chtěli byste, aby Max a Lucas skončili spolu, nebo aby se Max odstěhovala?


Jít na Stranger Things | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!