Sadie Sink stále neví, co čeká Max v budoucnu po čtvrté sérii

Sadie Sink stále neví, co čeká Max v budoucnu po čtvrté sérii

19.12.2022 22:00


Herečka Sadie Sink ze seriálu Stranger Things, jehož pátá řada se má začít natáčet již příští rok, prozradila, že se ještě musí dozvědět, co Max čeká po čtvrté sérii.


Jednou z postav, která si ve čtvrté sezóně Stranger Things prožila obzvlášť těžké chvíle, byla Max Mayfield, kterou hraje herečka Sadie Sink. Max se celou sezónu snažila vyhnout Vecně a jeho vražedným způsobům. Po závěrečném cliffhangeru čtvrté série Sadie prozradila časopisu ELLE, že netuší, co se s Max v páté řadě stane. Herečka prozradila, že zatím nečetla žádné scénáře a ani neslyšela nic od tvůrců seriálu, bratrů Dufferových. Svěřila se, že zoufale touží vědět, co se stane, protože má spoustu otázek.

Žádné scénáře jsem nečetla, nic jsem neslyšela. Opravdu chci, aby mi řekli, co se děje, protože mám spoustu otázek. Ale ty dostaneme, až je dostaneme. Je to poslední sezóna. Na nic nespěcháme.

Foto: Netflix

Maxina budoucnost po událostech čtvrté série visí na vlásku, protože ji diváci naposledy viděli v kómatu poté, co ji zajal Vecna a ona na celou minutu zemřela. Pokus Eleven o její oživení zanechal mnoho otázek, protože později vyšlo najevo, že Eleven nedokázala Max ve své mysli najít. Mnohé nyní zajímá, co by to mohlo znamenat do budoucna. Očekává se, že se Sadie v páté sérii vrátí, i když zatím není známo, v jaké funkci.

Návrat Sadie v páté sérii by ji mohl přinejmenším v první části sezóny připoutat k nemocničnímu lůžku. Právě způsob, jakým bude Max zachráněna, byl hlavním bodem spekulací mezi diváky. Někteří teoretizovali, že odpovědí by mohl být zánik Vecny, zatímco jiní naznačovali, že Maxův osud leží zcela na Eleven. Vzhledem k tomu, že o tom, co lze od páté série očekávat, se ví jen velmi málo, Maxina budoucnost zůstává záhadou. Je ale vysoce pravděpodobné, že Sadie bude mít v závěrečné sezóně seriálu nějakou roli.

Jak bude podle vás Max zachráněna? Myslíte, že bude zachráněna?


Jít na Stranger Things | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!