Soutěž o knihu Stranger Things – Temný experiment

Soutěž o knihu Stranger Things – Temný experiment

9.7.2019 15:59


Tento týden vyšel očekávaný knižní titul Stranger Things – Temný experiment, o který si teď s námi můžete zasoutěžit. Knihu mohou vyhrát celkem tři výherci.


O co se hraje?

V následující soutěži hrajeme o tři kusy knihy Stranger Things – Temný experiment. Více informací o tomto knižním titulu se můžete dozvědět na stránkách Knihy Dobrovský.

Pravidla soutěže

Soutěží se o celkem tři kusy tohoto knižního titulu, proto v této soutěži mohou vyhrát celkem tři soutěžící. Pravidla jsou jednoduchá. Na e-mailovou adresu soutez@edna.cz pošlete své odpovědi na níže uvedené otázky. Do e-mailu napište jak odpovědi (abyste vyhráli, musí být všechny správně zodpovězené), tak i svou přezdívku na Edně. Do předmětu zprávy napište „Temný experiment“ (bez uvozovek). Ze soutěže je automaticky vyřazena redakce Edny. Abyste mohli vyhrát, musíte splnit všechny tyto podmínky. Soutěže se můžete účastnit do 15. července 2019 včetně.


Soutěžní otázky

  1. Jak se jmenuje představitel Jonathana Byerse?
  2. Kolik epizod má druhá řada seriálu Stranger Things?
  3. Za kolik korun si můžete koupit tuto knihu na stránkách webu Knihy Dobrovský (počítáme správně pouze zlevněnou cenu)?

Přejeme hodně štěstí v soutěži!


Jít na Stranger Things | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře